We are welcome international students too

Give a call and Visit us before making any decision!
More...

NEDEN BAŞARI KOLEJİ

NEDEN BAŞARI KOLEJİ

Özel Başarı İstanbul Koleji benzerlerinden farklı olarak tam anlamıyla bir butik okul hizmeti vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı kalmanın yanısıra öğrencilerine spor, müzik ve görsel sanatlarda tam teşekküllü özel imkanlar sunmakta ve yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir.

Özel Başarı İstanbul Koleji’nin kurucuları Ayşe Erdal ve Aytunç Erdal gibi tüm eğitimci kadrosu da mesleklerinde son derece başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Özel Başarı İstanbul Koleji, öğrencilerine bireysel ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmakta,sınıf seviyesinin gerisinde kalan, eksikleri olan öğrencilere etüt desteği verilmekte ve bu sistem sayesinde hem bireysel gelişim sağlanmakta hem de sınıf genelinde denge korunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları,ilgi ve yetenekleri göz önünde bulundurularak gelişimlerine katkı sağlanmaktadır.

Özel Başarı İstanbul Koleji”nde eğitim sadece derslerle sınırlı değildir. Öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimleri, özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri de bizler için aynı derece de önem teşkil etmektedir.

Özel Başarı İstanbul Koleji, her anlamda çocuklarınız için hayal ettiğiniz en yüksek seviyeli eğitim ve öğretim imkanlarını sunmaktadır.