We are welcome international students too

Give a call and Visit us before making any decision!
More...

KADROMUZ

Şişli Başarı Koleji

özgür hoca foto

S.Özgür ŞİNAS – Okul Müdürü

Lisans hayatına Trakya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünde başlamıştır. İkinci lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini işletme (MBA) bölümü üzerine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Çalışma hayatı boyunca farklı kurum ve kuruluşlarda öğretmenlik, koordinatörlük ve müdürlük faaliyetlerinde bulunmuştur. Son olarak Armada okullarında ve Sınav Eğitim Kurumlarında Genel Müdürlüğü pozisyonunda görev almıştır.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

eda psikolog foto

Eda Gül VURUŞKAN – Uzm. Klinik Psikolog

Lisans eğitimine İzmir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünde burslu olarak başlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında eğitim hayatını devam ettirmiştir. İstanbul’da çeşitli kurumlarda psikolog olarak görev yapmıştır.

Davranış Bilimleri üzerine Bilişsel – Davranışçı Terapi enstitü eğitimlerini tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği’nden çocuk gelişim testleri eğitimi ve diğer test eğitimlerini tamamlamıştır. 250 saat oyun terapisi uygulayıcı sertifika eğitimini tamamlamıştır. Son olarak Uzm. Psikiyatrist Alp Karaosmanoğlu liderliğinde Şema Terapi eğitimini tamamlamış, Çocuklarla Şema Terapi eğitimine devam etmektedir.

İngilizceye ek olarak ikinci yabancı dil eğitimine Goethe İnstitute Almanca olarak devam etmektedir.

2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminde Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

urun-resim-yok

Erhan ŞENGÖNÜL – Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Yükseköğrenimimi 1992 yılında Erciyes üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı. Edirne, Urfa, ve Zonguldak gibi değişik illerde Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yaptı. Meslek hayatım boyunca değişik kurumlarda öğretmenlik yaptım. 2006 yılında MEB’ in açtığı kariyer basamakları yükselme sınavı sonrası uzman öğretmen oldum.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katıldı.

g

Gökhan EREN – Beden Eğitimi Öğretmeni

1976 Yılında Marmaris’te doğdu, ilk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamladı. Yüzme, futbol, tenis branşlarında sporculuk ve eğitmenlik yaptı. 17 yıldır sporcu yetiştirmekte olup 5 yıldır öğretmenlik yapmaktadır.

Halen Özel İstanbul Başarı Koleji ve Sevgi Yumağı Anaokulları bünyesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği olarak görev yapmaktadır.

gulnur

Gülnur ÖZALP- Matematik  Öğretmeni

Lisans eğitimini 2007 yılında Niğde Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde tamamladı.Mezun olduktan sonra Bülent Ecevit Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. Çalışma hayatına dershanede başlamış.İki yıl Zonguldak’ta öğretmenlik yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren İstanbul’da dershane ve özel okullarda görev yapmıştır.Evli ve bir çocuk annesidir.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

s

Sibel İLHAN – Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Lise öğrenimini Gelibolu Anadolu Lisesinde tamamlayıp. Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünü 2010 yılında bitirmiştir. Ardından Bülent Ecevit Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılından beri çeşitli kurumlarda Sosyal Bilgiler Öğretmenliği yapmaktadır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

a

Ahmet AK – Fen Bilgisi Öğretmeni

Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi öğretmenliği bölümünde tamamladı. 2001 Yılından itibaren bazı özel dershanelerde ve özel okullarda Fen Bilgisi Öğretmeni olarak çalışma hayatına devam etti.  2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Özel Başarı İstanbul Koleji bünyesinde Fen Bilgisi Öğretmenliği görevine başladı.

Gözde AKTÜRK – Türkçe Öğretmeni

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2007’de yine aynı üniversitede Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği üzerine pedagojik formasyon bölümünü bitirdi. 2007’den itibaren İstanbul’da çeşitli kolejlerde 5. Sınıftan 11. Sınıfa kadar Türkçe ve edebiyat öğretmenliği ve zümre başkanlığı yaptı. Eş zamanlı olarak edebiyat dergileri ve kitap ekleri için kitap kritik yazıları yazdı.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır,

Sultan ÖZDEMİR – Sınıf Öğretmeni

Lise öğrenimini Davutpaşa Anadolu Lisesinde tamamlayıp,İstanbul Aydın Üniversitesinde tam burslu olarak 2017 yılında  lisans eğitimini tamamlamıştır.Çeşitli okullarda sınıf öğretmenliği görevinde bulunmuştur. STEM eğitimi almış olup,diksiyon sertifikasına sahiptir.Eğitiminin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk ve yardım projelerinde yer almaya devam etmektedir.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Büşra SÖNMEZ- Sınıf Öğretmeni

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesini 2017 yılında tamamlamıştır.Beden dili ve etkili iletişim sertifikalarına sahiptir. Usos’ta “Kaynaştırma Eğitimi”ile ilgili sunum yapmıştır.Aynı zamanda çeşitli okullarda sınıf öğretmenliği görevinde bulunmuştur.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Mehmet ERGİN- Sınıf Öğretmeni

Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi 1995 yılında tamamlamıştır.Eğitim psikolojisi üzerine yurt dışında  yüksek lisans yapmıştır.23 yıldır aktif olarak özel öğretim kurumlarında öğretmenlik,zümre başkanlığı ve idari kadrolarda görev yapmıştır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Hıdır SEVİNÇ- Sınıf Öğretmeni

Tunceli Öğretmen Lisesi eğitimini tamamladıktan sonra Eskişehir Eğitim Fakültesini tamamlamıştır.Devlet okullarında 38 yıl çalışmış.Son olarak 25 yıl Nilüfer Hatun İlköğretim Okulunda çalışmıştır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Anna Liana UYAR–  İngilizce  Öğretmeni

İlköğretim, Orta öğretim ve Lise eğitimini İngilizce ağırlıklı olarak Özel Evrim Okullarında tamamladı.Arel Üniversitesi Uygulamalı İngilizce-Türkçe Çevirmenlik Bölümüne %50 burslu olarak eğitimini 2011 yılında tamamladı.2012 Yılında Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne %50 burslu olarak girdi ve 2016 yılında bölüm ikincisi olarak üniversite eğitimini tamamladı.2017-2018 Yılları arasında Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimimi tamamladı.Çeşitli okullarda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Erkan ERGÜNER– İngilizce  Öğretmeni

Lancaster Üniversitesi Yabancı Dil Eğitimini 1998 yılında  tamamlamıştır. Ögretmenliğe 2002 yılında basladı. Genel İngilizce ile birlikte TOEFL ve IELTS ve PROFİCİENCY sınavlarına öğrenci hazırladı.Bu derslere ek olarak çeviriler yaptı ve çeviri dersleri verdi.11 yıl görev aldığı Amerikan Kültür Dil okullarında Eğitim koordinatörlüğü ve Kurum müdürlüğü yaptı, müfredat programını hazırladı. Öğretmen eğitim programlarında Eğitici Öğretmen olarak görev yaptı.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Mira GÖÇER– İngilizce  Öğretmeni

2016 yilinda İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü burslu olarak tamamladı. Ayni sene Pedagojik Formasyon eğitimini de alarak 3 yıldır özel okullarda İngilizce Öğretmenligi yapmaktadır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Yankı ÇALIŞKAN– Görsel Sanatlar Öğretmeni

Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünden 2011 yılında mezun oldu, aynı zamanda Sanat Kuramı ve Eleştirisi yandalı yaptı. 2012’de Marmara Üniversitesi’de Resim Öğretmenliği formasyonu aldıktan sonra çeşitli okullarda çalışmıştır. Ayrıca 2010’dan beri çevirmenlik ve tango eğitmenliğine de devam ediyor.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Ataşehir Başarı Koleji

Tülay TÜKELMAN Okul Müdürü

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra sınıf öğretmenliği formasyonlarını da tamamlayarak devlet okuluna atanmıştır. 8 yıl İzmir ve İstanbul’da sınıf öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılında istifa ederek özel okula geçmiştir. 13 yıldır müdür yardımcısı ve okul müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ayla ÖZTÜRK – Rehber-Psikolog Danışman

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. On beş yıldır özel eğitim kurumlarında çocuk ve ergenlerle çalışıyor. Kaygıyla baş etme,çatışma çözme, kriz yönetimi, verimli çalışma, öğrenme stratejileri gibi birçok konuda deneyimlidir.

Şükrü BULUT – Sınıf öğretmeni

Çanakkale Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliği bölümünden 1979 yılında mezun olmuştur. Görev hayatına Müdür Yetkili Öğretmen sıfatıyla Çorum’ da başlamıştır. 27 yıl MEB ‘e bağlı kurumlarda çalıştıktan sonra emekliye ayrılmıştır. Daha sonra farklı birçok özel kurumda görevine devam etmiştir. Son olarak Başarı İstanbul Koleji ailesine katılmış ve halen görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Yabancı dili Fransızca ve Bulgarca ‘dır.

Songül DAŞÇISınıf Öğretmeni

İlköğretim ve liseyi İstanbul’da tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesinde lisans eğitimini bitirdikten sonra Bolu Sakarya İlköğretim Okulunda iki yıllık staj eğitimini tamamladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Gökhan UZUNSınıf Öğretmeni

Lisans eğitimini Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesinde 2010 yılında tamamladı. 2010 yılından bu yana çeşitli kurumlarda öğretmenlik görevi yapmıştır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Süheyla BAĞ – Sınıf Öğretmeni

Ankara Eğitim Enstitüsü’nden mezun olarak devlete atandı.Buradan emekli olduktan sonra özel okullarda çalışmaya başladı.

2017-2018 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Şeyda MEŞEBeden Eğitimi Öğretmeni

01 mart 1994 İstanbul’da doğdu. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesinde  eğitimini tamamladıktan sonra Giresun Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğini bölümünü bitirdi. Judo alanında uzmanlaştı.çeşitli müsabakalarda Türkiye dereceleri vardır.

2018-2019 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.

Esra KÜÇÜK – Görsel Sanatlar Öğretmeni

Lisans hayatını Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği bölümünden 1992 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Devlet kurumlarında görev almasının yanı sıra özel sektörde tekstil tasarım konusunda 10 yılı aşkın süredir görev almıştır. Düzenlenen birçok karma ve özel sergiye katılım göstermiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Okan YAZAR – Fransızca Öğretmeni

Fransa’da doğup orada eğitim gören çift anadilli öğretmenimiz 2017 yılında Marmara üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinden Fransızca Öğretmeni olarak mezun oldu. Stajlarını Saint-Joseph ve Ataşehir Rotary de tamamladı.

2017-2018 dönemi Özel İstanbul Başarı Koleji ailesine katılmıştır.