We are welcome international students too

Give a call and Visit us before making any decision!
More...

Veli Görüşleri

Kaan Özsayıner
Anaokulunda bu güne kadar Özel İstanbul Başarı Koleji’nin velisiyim. Her daim samimi, güleryüzlü ve profesyonel bir ekibe çocuğumu teslim ettiğimi düşnüyorum. Teşekkür ediyorum başta Ayşe Hanı ve Aytunç Bey olmak üzere tüm eğitimci kadrosuna.

Yeliz Durak
Çocuğum İstanbul Başarı Koleji’nde çok mutlu. Tam bir butik okul. Öğretmenlerini arkadaşlarını çok seviyor, kar tatili olunca okula gidemeyeceği için üzülüyor.

Sevgi Durgan
Tek kelime ile harika bir eğitim kurumu.

Merhabalar,

Bizim hikayemiz oğlumun 2,5 yaşında Sevgi Yumağı Anaokulu’na gitmesiyle başladı ve ardından yollarımız 7. Sınıfta Başarı Koleji’ne başlamasıyla tekrar kesişti. Anaokulunda edindiğim izlenim, çocuğumun ilk yıllarında yarattıkları gelişim ve olumlu görüşlerim, hiç düşünmeden Başarı Koleji’ne gönderme nedenim oldu. 1.sınıftan beri beraber oldukları arkadaşlarıyla bir grup kurarak Başarı Koleji’ne geçmemiz hem çocukların, hem de biz velilerin açısından uyumumuz sebebiyle avantaj sağladı. Bu süreçte çocuğumun bu kadar küçük bir okulda ne yapacağımdan, bana ve fikirlerime değer veriliyor noktasına gelişini gözlemledim. Okul öğretmenleri ve yönetimin sürekli çocuklarımızla ilgilendiklerini bilmek bizi rahatlattı.

Bu sene hepimiz açısından zorlu geçti. Çocuklar çok sıkıldılar, çok çalıştılar ama başarı çok çalışmadan, özveride bulunmadan maalesef gerçekleşmiyor. En önemli nokta ise öğretmenlerini, özellikle sınıf öğretmenini yanında destek olarak hissetmek çocuğuma çok güven verdi.  Çalış demeden çalışmayı ve başarmayı gerçekten istemeyi öğrendiği bu süreçte, ileriki hayatına dair sınavdan alacağı puandan daha fazlasını kazandığına eminim. Sınav sonucu ne olursa olsun, tüm çocuklarımızın şimdiden çok başarılı olduğunu düşünüyorum ve hayatları boyu edindikleri kazanımlarla çok iyi yerlere geleceklerine eminim.

Sevgiler,

Alev  ÇAKMAK

İsmail ÇAKMAK

Bir cevap yazın