We are welcome international students too

Give a call and Visit us before making any decision!
More...

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Başarı İstanbul Koleji,1996 yılında kurulmuş olan Sevgi Yumağı Anaokullarının bir üyesidir. Kurucuları her ikisi de eğitimci olan Ayşe ERDAL ve Aytunç ERDAL’dır. Sevgi Yumağı Anaokulları 18 yıldır okul öncesi eğitime verdiği katkılarla birçok minik kalbin hayatında mutlu ve başarılı bir eğitim başlangıcı yapmanın gururunu yaşamaktadır. Kazanılan tecrübe ve eğitime verdiğimiz sonsuz önemle çocuklarımızın öğrencilik hayatlarında çıktığımız eğitim yoluna Başarı Koleji ile devam etmek bizler için büyük önem taşımaktadır. 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılında Şisli’de eğitim vermeye başladığımız Şişli Özel Başarı İstanbul Koleji’nin ardından; 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılında Ataşehir Özel Başarı İstanbul Koleji ile İstanbul’un iki yakasında da eğitime katkı sağlayıp,farkındalık yaratmak en büyük hedefimizdir.

Vizyon

Özel İstanbul Başarı Koleji olarak hedefimiz, öğrencilerimizin başarı yolundaki temellerini en sağlam şekilde atmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizi sadece öğretim süreleri boyunca değil hayatları boyunca önde gelen, seçilen bireyler olarak yetiştirmek, onlara başarılı bir gelecek kurmalarında yardımcı olmak temel amacımızdır. Vizyon, geleceğin resmini çizmek olarak özetlenirse, bizim vizyonumuz öğrencilerimizin hayatlarını muhteşem bir tablo olarak yaşamaları için onlara ilham verebilmektir.

Misyon

Çağdaş,bireysel farklılıkların ve yeteneklerinin bilincinde olan,globalleşen dünya da iki yabancı dil sahibi,hobilerin hayatı zenginleştirdiğini bilen,teknolojiyi kullanabilen, “Hayat Boyu Öğrenme” felsefesini kendilerine ilke edinmiş bireyler yetiştirmek kısaca öğrencilerimizin akademik,sosyal,fiziksel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlamak temel misyonumuzdur.

Neden Biz?

header-1

Özel Başarı İstanbul Koleji benzerlerinden farklı olarak tam anlamıyla bir butik okul hizmeti vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı kalmanın yanısıra öğrencilerine spor, müzik ve görsel sanatlarda tam teşekküllü özel imkanlar sunmakta ve yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir.

Özel Başarı İstanbul Koleji’nin kurucuları Ayşe Erdal ve Aytunç Erdal gibi tüm eğitimci kadrosu da mesleklerinde son derece başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Özel Başarı İstanbul Koleji, öğrencilerine bireysel ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmakta,sınıf seviyesinin gerisinde kalan, eksikleri olan öğrencilere etüt desteği verilmekte ve bu sistem sayesinde hem bireysel gelişim sağlanmakta hem de sınıf genelinde denge korunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları,ilgi ve yetenekleri göz önünde bulundurularak gelişimlerine katkı sağlanmaktadır.

Özel Başarı İstanbul Koleji”nde eğitim sadece derslerle sınırlı değildir. Öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimleri, özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri de bizler için aynı derece de önem teşkil etmektedir.

Özel Başarı İstanbul Koleji, her anlamda çocuklarınız için hayal ettiğiniz en yüksek seviyeli eğitim ve öğretim imkanlarını sunmaktadır

Bir cevap yazın